جوانسازی صورت با جراحی لیفت  

جوانسازی صورت با جراحی لیفت

جوان ماندن و زیبایی یکی از دغدغه های بشری بخصوص در خانم ها می باشد . چین و چروک هایی در صورت با گذشت زمان ایجاد می شود که زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد . افتادن و شلی پوست صورت یکی ازعوارض پیری می باشد که معمولا از سن ۳۵ سالگی به بالا ایجاد می شود . در این موارد تنها راه جوانسازی پوست صورت ، لیفت صورت می باشد که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم .

جوانسازی-صورت-با-لیفت

جوانسازی-صورت-با-لیفت

روش های لیفت پوست صورت

  1. جراحی

در این روش ابتدا فرد تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد . سپس برش در کنار گوش زده می شود و پوست کشیده می شود . پوست اضافی برداشته می شودو بعد از آن محل برش بخیه زده می شود . این روش برای افرادی که دارای افتادگی و شلی پوست شدید هستند انجام می شود . برش ها در محلی زده می شود که قابل مشاهده برای سایرین نباشد که زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار دهد . این روش ماندگار بالایی دارد و نیاز به ترمیم ندارد . نکته مهم اینست که اگر این جراحی توسط متخصص و جراح با تجربه انجام نشود بعد از مدتی نه تنها پوست صورت به حالت اولیه بازمی گرد بلکه عوارض احتمالی برای فرد به همراه دارد .

غیر جراحی

لیفت صورت با نخ یک روش غیرتهاجمی و بدون عوارض می باشد . نخ هایی استاندارد و قابل جذب در نقاطی از صورت توسط پزشک تعیین شده و در پوست قرار می گیرد . این نخ ها بعد از ۶ تا ۸ ماه جذب می شوند که با کلاژن سازی و الاستینه سازی باعث جوانسازی پوست می شود . استفاده از این نخ ها نیاز به دقت خاصی دارد که حتما باید توسط جراح پلاستیک یا متخصص پوست انجام شود . زیرا جراح پلاستیک آشنایی به آناتومی و نقاط حساس صورت دارد و تبحر و اطلاعات کافی در این باره دارد .

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با دکتر می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۹۲۲۸۹۳ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید .

نحوه انجام لیفت صورت با نخ

در ابتدا مواد بی حسی به صورت تزریق می شود تا فرد درد ناشی از سوزن را احساس نکند . نخ ها داخل سوزن های استریل قرار دارد . زمانی که سوزن وارد پوست صورت می شود نخ ها داخل پوست باقی می ماند و سوزن از پوست خارج می شود . این سوزن ها حتما باید در لایه دوم پوست که درم نامیده می شود باید قرار بگیرد . اگر سوزن در لایه اول (اپیدرم) یا لایه سوم (هایپودرم) قرار بگیرد تاثیر نخواهد داشت و ممکن است عوارضی نیز برای فرد ایجاد کند .

مراقبت های بعد از لیفت صورت

  • وضعیت خوابیدن به پشت بوده و سر خود را بالاتر از حد معمول قرار دهید . برای این کار دو بالش در زیر سر خود قرار دهید . این کار به کاهش تورم بعد از جراحی کمک می کند.
  • از غذاهای کم نمک و نرم تا دو هفته استفاده کنید .
  • از دخانیات و الکل تا یک ماه بعد از عمل اجتناب کنید .
  • از داروهای آنتی بیوتیک یا تجویزی توسط پزشک برای پیشگیری از عفونت احتمالی استفاده کنید.

پاسخ

چهار × پنج =

Call Now Button