جوانسازی با اندولیفت صورت و گردن در اهواز

اندولیفت یک روش لیزری نوآورانه و کم تهاجمی است که کل صورت را بازسازی و جوان می کند. این روش افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی در یک سوم پایین صورت (غبغب ، گونه ها، دهان، خط فک) و گردن را اصلاح می کند. همچنین می تواند برای کاهش شلی پوست پلک پایین استفاده شود. علاوه بر این، استحکام پوست را تقویت کرده و شلی پوست صورت و گردن را کاهش می دهد. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله بیشتر درباره اندولیفت صورت و گردن در اهواز صحبت کنیم.

اندولیفت چیست؟

اندولیفت یک روش لیزر سرپایی با حداقل تهاجم است که برای جوانسازی پوست استفاده می شود. این روش یک درمان بدون اسکار و بدون درد است که به تقویت ساختار پوست و کاهش شلی پوست کمک می کند.

اندولیفت نتیجه پیشرفته‌ترین تحقیقات تکنولوژیکی و پزشکی است که بر چگونه به دست آوردن نتایج عمل جراحی لیفت صورت تمرکز می کند. اندولیفت عوارض جراحی سنتی مانند زمان بهبودی طولانی‌تر، عوارض بیهوشی و البته قیمت‌های بالاتر را ندارد.

اندولیفت صورت و گردن در اهواز

کاربرد اندولیفت

درمان اندولیفت به لطف فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، نازک و مانند یک مو انجام می شود که به راحتی زیر پوست در هیپودرم سطحی قرار می گیرد.

کاربرد اصلی اندولیفت سفت کردن پوست است. به عبارت دیگر افتادگی و شلی پوست به لطف فعال شدن نئوکلاژنز و عملکردهای متابولیک پوستی، برطرف می شود.

در ادامه مزایا استفاده از اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری را بررسی می کنیم:

بازسازی لایه های عمقی و سطحی پوست

به دلیل سنتز کلاژن جدید در ناحیه تحت درمان حتی ماه‌ها پس از اندولیفت صورت و گردن پوست به بازسازی و بهبود بافت خود ادامه می‌دهد.

تحریک تولید کلاژن و چربی اضافه

اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری می تواند به تحریک کلاژن و چربی اضافه در پوست کمک کند.

اندولیفت همچنین می تواند برای نواحی دیگر بدن مانند زانو، شکم، قسمت داخلی ران و مچ پا استفاده شود. بنابراین اگر به دلیل کاهش چربی یا افتادگی، با پوست صورت یا بدن خود مشکل دارید اندولیفت می تواند با حداقل عوارض ممکن این مشکلات را بهبود بخشد.

علت افتادگی پوست صورت و گردن چیست؟

با گذشت زمان، بافت های نرم صورت و گردن سست می شوند. در نتیجه افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا دلایل ژنتیکی پوست گردن فرد شل می شود. همچنین ساختار استخوانی صورت نیز ضعیف‌تر می‌شود. در نتیجه حمایت ساختاری برای پوست و چربی‌های زیرین وجود ندارد. افتادگی پوست اگر درمان نشود، فرد را خسته، غمگین، مسن یا حتی عصبانی نشان خواهد داد.

نحوه انجام اندولیفت صورت و گردن در اهواز

اندولیفت از یک لیزر 1470 نانومتری استفاده می کند و از طریق فیبر میکرو نوری یکبار مصرف (به نازکی تار مو ) در زیر پوست به هیپودرم سطحی وارد می شود. انرژی لیزر به طور انتخابی آب و چربی را هدف قرار می دهد. به طور موثر چربی را حل می کند و تولید کلاژن را تحریک می کند. این موجب جمع شدن فوری پوست و کاهش شلی آن می شود.

دکتر همایون زهتاب برای انجام اندولیفت صورت و گردن در اهواز معمولا یک جلسه تجویز می کنند. این درمان 1 تا 2 ساعت طول می کشد و تحت بی حسی موضعی انجام می شود. نتایج اندولیفت صورت و گردن معمولا پس از 6 ماه به طور کامل مشخص می شود. البته زمان دقیق باتوجه به شرایط بدنی هر بیمار تغییر می کند.

پس از اندولیفت صورت و گردن، دکتر همایون زهتاب به بیماران خود در اهواز دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی را می دهند. معمولا باید بین 4 تا 6 هفته بعد دوباره ویزیت شوید. برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن رعایت این دستورالعمل ها بسیار مهم هستند. حتی اگر قصد انجام جراحی لیفت صورت را دارید. باتوجه به تهاجمی بودن و حساسیت این عمل بهتر است آن را تحت نظر یک متخصص باتجربه انجام دهید. مقاله زیر اطلاعات مفیدی درباره انتخاب بهترین جراح پلاستی در اهواز به شما خواهد داد.

بیشتر بخوانید: بهترین جراح پلاستیک در اهواز

گیف اینستاگرام

مقایسه اندولیفت با جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت و گردن برای درمان افتادگی متوسط تا شدید بسیار موثر است و نتایج عالی با ماندگاری بیش از 10 سال را ارائه می‌دهد. البته دوران نقاهت و هزینه جراحی بسیار بیشتر از اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری است.

تعداد جلسات اندولیفت صورت و گردن

البته اندولیفت برای بهبود افتادگی و شلی خفیف تا متوسط امکان پذیر است. در عین حال به ما امکان می دهد چربی های زیر پوست و استخوان را کاهش دهیم.

معمولا با یک جلسه اندولیفت، افتادگی صورت و گردن بهبود میابد. اما برخی از بیماران ممکن است نیاز به جلسه دوم داشته باشند. جلسه دوم باید بعد از 6 تا 12 ماه انجام شود.

ماندگاری اندولیفت صورت و گردن

ماندگاری اندولیفت می تواند برای 1 تا 2 سال باقی بماند. البته برخی از بیماران و پزشکان نتایج را تا 5 سال گزارش می کنند. برای مقایسه، ماندگاری جراحی لیفت صورت 8 تا 10 سال است.

بنابراین اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری، روشی عالی برای افرادی است که خواهان درمان افتادگی پوست بدون اسکار، با هزینه کم و دوران نقاهت کوتاه هستند.

دوران نقاهت اندولیفت صورت و گردن

اندولیفت صورت و گردن یک درمان سرپایی است. بنابراین بیمار می تواند بلافاصله پس از درمان به خانه برود. نیازی به بانداژ یا پانسمان فشاری نیست. پس از اندولیفت ممکن است کمی قرمزی و کبودی ظاهر شود. این کبودی و قرمزی معمولاً در عرض 1 تا 2 هفته برطرف می شود و بیشتر بیماران می توانند در عرض 1 تا 2 هفته به فعالیت های اجتماعی بازگردند.

بیماران همچنین ممکن است چندین هفته پس از  اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری، دچار حساسیت و بی حسی شوند. این موارد دائمی نیستند و به مرور زمان برطرف می شوند. در اندولیفت غبغب به ندرت ممکن است عصب حرکتی تحت تاثیر قرار گیرد. این مورد ممکن است نیاز به استفاده از قرص های ضد التهابی خوراکی داشته باشد.

عوارض اندولیفت 

پس از از  اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری، ممکن است دچار تورم و کبودی تا 2 هفته پس از عمل داشته باشید. لیزر نیز مانند هر وسیله گرمایشی، خطر سوختگی پوست، تغییر رنگ یا آسیب عصبی دارد. این عوارض ممکن است منجر به ضعف عضلانی اطراف دهان به مدت 3 تا 6 ماه شود (اگرچه این اتفاق نادر است). به طور کلی عوارض اندولیفت صورت و گردن در مقایسه با لیفت صورت با جراحی بسیار ناچیز است.

فیلم اندولیفت غبغب 

در فیلم زیر می توانید اندولیفت صورت و گردن در اهواز توسط دکتر همایون زهتاب را ببینید:

قیمت اندولیفت صورت

قیمت اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری به عواملی مانند ناحیه انجام لیفت، دستگاه مورد استفاده، تخصص و تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی عمل و… بستگی دارد. اما به طور کلی هزینه این کار زیبایی می تواند حدودا بین 10 الی 20 میلیون تومان متغیر باشد.

گیف-اپارات

سخن آخر

در این مقاله سعی شد به طور کامل موضوع اندولیفت صورت و گردن در اهواز یا هر جای دیگری را بررسی کنیم. تعریف، مزایا، کاربرد، عوارض و هزینه این کار زیبایی را بررسی کردیم. در انتها امیدواریم با خواندن این مطلب به جواب سوالاتتان رسیده باشید. علاقه مندان می توانند برای ارتباط بیشتر سوالات و تجربیات خود را درباره این کار زیبایی از طریق کادر دیدگاه زیر با ما و سایر خوانندگان در ارتباط بگذارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.3]
دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند. همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

پاسخ

13 + 6 =

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
تماس با پزشک