بهترین جراح پلاستیک در اهواز
۲۳ تیر

بهترین جراح پلاستیک در اهواز

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 2.3]

بهترین جراح پلاستیک در اهواز

واژه پلاستیک دارای ریشه یونانی پلاستاپوسبه معنای فرم دهی و شکل دهی می باشد . جراحی پلاستیک به معنای فرم دهی و اصلاح اندام های بدن می باشد .

آیا جراحی پلاستیک همان جراحی زیبایی است ؟

بسیاری از مردم تصور می کنند جراحی پلاستیک تنها شامل جراحی های زیبایی می شود در صورتی که اینطور نیست و طیف وسیعی از اعمال جراحی را شامل می شود که جراحی زیبایی تنها بخشی از این جراحی ها را شامل می شود که به چهار دسته تقسیم می شود :

  1. جراحی زیبایی شامل جراحی بینی و صورت ، پیکرتراشی می باشد .
  2. جراحی دست و میکروسکوپی : ضایعاتی که در دست با کمک میکروسکوپ برداشته می شود .
  3. جراحی فک و صورت :ضایعاتی که در استخوان های صورت ، جمجمه و تومورها و ناهنجاری هایی که در ناحیه جمجمه و فک و صورت وجود دارد با جراحی برطرف می شود .
  4. جراحی ترمیمی: ضایعات مادرزادی که در صورت و اندام ها می باشد مانند لب شکری با جراحی اصلاح می شود .

از گذشته تا به کنون جراحی پلاستیک به کمک جنگ زدگان و افرادی که دارای ناهنجاری هایی که در اثر حادثه ( تصادف ، سوختگی )یا مادرزادی ایجاد شده اند شتافته است .

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراح پلاستیک خوب در اهواز

جراح پلاستیک در ابتدا سلامت اندام بدن را در نظر می گیرد و سپس زیبایی را . زمانی که بیماری را برای جراحی بینی بررسی می کند ابتدا این نکته را در نظر می گیرد که با جراحی مشکلی در تنفس فرد ایجاد می شود یا نه و سپس به زیبایی ظاهر آن توجه می کند . در واقع جراحی پلاستیک برای بازگرداندن سلامت و زیبایی به اندام های بدن می باشد نه آسیب به آن .

بیشتر بخوانید
از بین بردن خط خنده با تزریق ژل

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با دکتر می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۹۲۲۸۹۳ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید . 

فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز

به فردی جراح پلاستیک گفته می شود که پس از اخذ مدرک دکتر از دانشگاههای معتبر ، دوره تخصصی در در جراحی عمومی گذرانده و پس از۳ سال مدرک فوق تخصص را گذرانده باشد . پزشک جراح خود را از لیست جراحان انجمن جراحان پلاستیک انتخاب کنید . زیرا معیار انتخاب جراحان در این انجمن داشتن مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و نداشتن سابقه منفی در زمینه جراحی های پلاستیک می باشد .

چه افرادی نیاز به جراحی پلاستیک دارند ؟

به طور کلی زیبایی امری نسبی است و نمی توان معیار دقیق و استانداردی برای آن تعریف کرد. تعریف زیبایی از کشور به کشور دیگر متفاوت است . هر فردی خود تصمیم می گیرد زیباتر باشد .باید به این نکته توجه داشت که با جراحی پلاستیک می توان چهره  یا اندام فرد را تغییر داد اما نمی توان تغییرات عمده ای در آنها ایجاد کرد . افرادی که به طور دائم از ظاهر خود راضی نیستند برای جراحی پلاستیک مناسب نیستند .  همچنین این جراحی برای همیشه نیست و در زمان محدود و برای موارد محدود انجام می شود .

پزشکان جراحی پلاستیک اهواز

همان طور که اشاره کردیم جراح پلاستیک دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشد که توصیه می شود جراح خود را از لیست پزشکان انجمن جراحان پلاستیک انتخاب کنید .

بیشتر بخوانید
عمل پروتز چانه : هزینه و عوارض 

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.

همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

درباره نویسنده

دکتر همایون زهتاب
دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

پاسخ

15 − 9 =

Call Now Buttonتماس با پزشک