عمل پروتز چانه : هزینه و عوارض 
۰۹ مرداد

عمل پروتز چانه : هزینه و عوارض 

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

عمل پروتز چانه : هزینه و عوارض

فکر می کنید کوچکی چانه شما در چهرتان تاثیر منفی گذاشته است ؟ به دنبال درمان آن بر آمده اید ؟ آیا راه کار مناسب برای رفع این مشکل را می دانید؟
تا دهه گذشته برخی جراحی ها برای گروهی از افراد امکان پذیر نبود این موضوع می توانست به دلایل مختلف اعم از هزینه های گزاف نبود تکنولوژی در کشور و یا حتی ترس از بی نتیجه بودن و گاها بد نتیجه بودن باشد. اما امروزه بسیاری از عمل های زیبایی احتیاجی به تیغ جراحی نداشته و با وجود پیشرفت در تجهیزات پزشکی می توان بدون جراحی به نتیجه قابل قبول و یا حتی ایده آل رسید. یکی از این ابزار ها که به صورت فزاینده ای در دنیای پزشکی به کار برده می شود پروتز نام دارد. این ماده معجزه گر دغدغه بسیاری از افرادی که از چهره و یا اندام خود ناراضی هستند را راضی کرده و موجب بهبودی های جسمی و در برخی موارد بهبودی روحی نیز شده است. پروتز چانه یکی از انواع پروتز صورت است که جهت حفظ تعادل صورت انجام می شود. این جراحی ممکن است به دلایل مختلفی صورت گیرد از دلایل آن می تواند مادر زادی بودن باشد و یا بخاطر سرطان بخشی از چانه و یا حتی قسمت های دیگر صورت از بین رفته باشد.

عکس-پروتز-چانه

عکس-پروتز-چانه

انواع پروتز چانه

یکی از کاربرهای پروتز را می توان در تنظیم چانه نام برد. این پروتز به دو صورت درون دهانی و خارجی استفاده می شود. هر کدام از این دو روش مزیت های خود را دارند. برای مثال پروتز درون دهانی برای افراد پنهان بودن جای بخیه را به همراه دارد و پروتز خارجی احتمال پایین آمدن عفونت را ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید
لیفت سینه و مراقبت های بعد از آن

پروتز چانه به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

افرادی که چانه داخل رفته ای دارند و یا چانه باریکی دارند و می خواهند چانه عریض تری داشته باشند ویا افراد
چانه کوتاه که ارتفاع عمودی بیشتری می خواهند و گاهی هم بیمارانی با انقباض دایمی عضله چانه خواهان انجام این جراحی می شوند.

مراقبت های بعد از انجام پروتز چانه

بعد از انجام این جراحی جای بخیه به مرور زمان از بین خواهد رفت، ولی برای بهبودی کبودی های ناشی از جای بخیه می توان از کمپرس یخ استفاده کرد.

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با دکتر می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۹۲۲۸۹۳ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید . 

جای جراحی پروتز چانه

در این جراحی خط کوچکی در چین زیر چانه ایجاد می شود که به دلیل قرار گرفتن در این محل قابل مشاهده نبوده و افراد با جای آن مشکلی ندارند .

آیا پروتز چانه دائمی است ؟

پروتز چانه به دلیل اینکه از مواد تزریقی مثل چربی ، شکر و پروتیئن تشکیل نشده است، دائمی می باشد و بعد از طی زمانی با بدن همتراز می شود.
اگر شما فکر می کنید نیاز به انجام این جراحی دارید  با دکترهمایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز مشاوره داشته باشید.

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.

بیشتر بخوانید
بلفاروپلاستی در اهواز

همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

درباره نویسنده

دکتر همایون زهتاب
دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

پاسخ

5 × پنج =

تماس با پزشک