لاغری بدون جراحی با کرایولیپولیز
۱۷ تیر

لاغری بدون جراحی با کرایولیپولیز

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

لاغری بدون جراحی با کرایولیپولیز

می دانستید چاقی سومین علت مرگ و میر در جهان می باشد ؟ چاقی نه تنها در زیبایی فرد تاثیر منفی دارد بلکه فرد را دچار مشکلات جسمی و روحی عدیده ای می کند . حال برای برطرف کردن آن بدون اینکه نیازی به جراحی باشد چه باید کرد ؟ با ما در ادامه همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم .

عوارض چاقی

افزایش وزن پدیده ای است که در طول زمان به دلیل تجمع چربی ها در قسمت هایی از بدن ایجاد می شود . خوردن دو پرس غذا به عنوان شام ، عدم تحرک کافی و سایر موارد از جمله علل بروز چاقی است . تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که چرا زود نفس کم می آوردید یا مفصلتان درد می کند؟ آیا افزایش سن را دلیل آن می دانید ؟ توضیح آن واضح است چاقی و افزایش وزن دلیل این عوارض می باشد . تصور کنید هرجا می روید کیسه ای حدود ۴ کیلویی را با خود حمل می کنید همین وزن ۱۳٫۵ کیلو به زانوهای شما فشار می آورد . پس بدانید که زانو درد شما منشا اضافه وزن دارد . با داشتن اطلاع از اضافه وزن خود می توانید سبک زندگی خود را تغییر داده و از خطر ابتلا به مشکلات جدی از قبیل فشار خون بالا ، بیماری های قلبی ، دیابت نوع ۲، سنگ کیسه صفرا و برخی از سرطان ها پیشگیری کنید . با کاهش تنها ۵ درصد از وزن خود می توانید فشار و استرس وارد بر بدنتان را کم کنید .

عکس-کرایولیپولیز

عکس-کرایولیپولیز

لاغری بدون جراحی

در این روش فرد دردی احساس نمی کند و چربی های تجمع یافته با دستگاه کرایولیپولیز خرد شده و سلول های چربی از بین می رود . برای خرد کردن چربی ها نیاز به نیروی فشار می باشد که این دستگاه مجهز به سیستم سرد کننده می باشد که سرما به سلول های چربی ها وارد شده و آن را فریز می کند .

بیشتر بخوانید
مزوتراپی در اهواز

مدت زمان انجام کرایولیپولیز

دستگاه کرایولیپولیز سرمای ۱۱ درجه زیر صفر به قسمت مورد نظر وارد می کند و با توجه به میزان چربی های قسمت مورد نظر از ۱۰ دقیقه تا ۲۰ دقیقه به طول می انجامد .

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با دکتر می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۹۲۲۸۹۳ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید . 

چه افرادی برای کرایولیپولیز مناسب می باشند ؟

افرادی که برای این روش لاغری بدون جراحی مناسب می باشند که دارای BMI یا شاخص توده بدنی ۲۵ یا کمتر باشند. زیرا این روش لاغری موضعی می باشد و منجر به کاهش وزن شدید نمی شود بلکه باعث کاهش سایز می شود. افراد چاق یا با BMI بالای ۳۰ باید در ابتدا تحت نظر پزشک تغذیه قرار گرفته و با رژیم غذایی و ورزش وزن خود را پایین بیاورد تا برای لاغری با کرایولیپولیز مناسب باشد .

کرایولیپولیز در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود ؟

با این روش می توانید به طور انتخابی چربی های اضافی بدن را در هر عضوی که تمایل دارید حذف کنید که شامل بازو ، شکم ، پهلو ، ران ، باسن و پشت می باشد .

تعداد جلسات کرایولیپولیز

تعداد جلسات این روش لاغری به میزان چربی های تجمع یافته و سن فرد بستگی دارد . که از ۱ تا ۳ جلسه می باشد . فاصله بین جلسات دو ماه در نظر گرفته می شود .

بیشتر بخوانید
لیپولیز یا لیپوماتیک کدام بهتر است؟

مزایای کرایولیپوز نسبت به به جراحی های لاغری

  • هزینه کمتری نسبت به جراحی دارد.
  • نیاز به دوره نقاهت ندارد .
  • بدون درد و بیهوشی انجام می شود .
  • عوارض جراحی را ندارد .
  • تنها می توان در یک جلسه انجام داد.
  • امکان بازگشت چربی ها وجود ندارد .

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.

همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

درباره نویسنده

دکتر همایون زهتاب
دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

پاسخ

3 × چهار =

تماس با پزشک