لیزرموهای زائد در اهواز
۱۳ آبان

لیزرموهای زائد در اهواز

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

لیزرموهای زائد در اهواز

یکی از آزاردهنده ترین کارهایی که باید به صورت مرتب آن را تکرار کرد، از بین بردن موهای زائد است ، امروزه روش های گوناگون و کارآمدی برای رفع موهای زائد به وجود آمده است که یکی از بهترین آن ها لیزرموهای زائد است، می توان برای زمان طولانی از شر موهای زائد خلاص شد. اما زمانی که صحبت از لیزرموهای زائد می شود، سوال هایی همچون : کدام روش برای لیزرموهای زائد موثر تر است؟ ماندگاری لیزرموهای زائد چه قدر است؟ آیا لیزرموهای زائد فایده ای دارد؟ چه عوارضی پس از لیزرموهای زائد درکمین فرد است؟ و هزاران سوال دیگر…، در ادامه مطلب سایت دکتر همایون زهتاب،  به صورت جامع درباره لیزرموهای زائد توضیح داده شده است و به بسیاری از سوالات پاسخ داده خواهد شد.

لیزرموهای-زائد-مردان-در-اهواز

رفع موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد روش های گانگونی مانند : استفاه از ژیلت، اپیلاسیون، مومک، اپیلیدی و.. وجود دارد که برای مدت بسیار کوتاهی موهای زائد را رفع می کند اما پس از چند روز همچنان موهای زائد مشاهده می شوند.

لیزرموهای زائد روشی است که با استفاده از آن موهای زائد برای مدت طولانی از بین می رود.

بهترین افراد برای لیزرموهای زائد چه کسانی هستند؟

افرادی که موهای تیره داشته و پوستی به نسبت روشن دارند، بهترین کاندید برای لیزرموهای زائد هستند و به خوبی این روش برای آن ها عمل می کند.

بیشتر بخوانید
جراحی پروتز گونه : هزینه و عوارض آن

افراد دیگر که پوستی تیره تر داشته ویا موهای روشنی دارند، لیزرموهای زائدف موثراست اما ممکن است اندکی دچار تورم و قرمزی شوند.

آمادگی لازم قبل از لیزرموهای زائد

قبل از انجام لیزر، به هیچ وجه، روش هایی که مو از ریشه خارج می شود را انجام ندهید بلکه تنها می توان از تیغ یا کرم های موبر استفاده نمود.

قبل از آنکه اقدامی جهت لیزرموهای زائدانجام دهید، در صورتی که دارو ویا کرمی مصرف کنید حتما پزشک خود را مطلع سازید.

بهتر است پوست دارای زخم نباشد و یا بر اثر مصرف دارو یا آلودگی دچار حساسیت نشده باشد.

قبل از انجام لیزرموهای زائد، از برنزه کردن اجتناب کنید.

لیزرموهای زائد چه مزایایی دارد؟

ماندگاری طولانی : همانطور که گفته شد تاثیر لیزموهای زائد طولانی است زیرا فولیکول ریشه مو را هدف قرار می دهد.

سرعت بالا : در این روش، سریعتر و دقیقتر به هدف خود دست پیدا خواهید کرد.

پوست لطیف: زمانی که با استفاده از لیزر،موهای زائد را از بین می برید، پوست حالتی لطیف و نرم پیدا خواهد کرد.

عدم آسیب به پوست : پس از استفاده بسیاری از روش ها برای ازبین بردن موهای زائد، پوست قرمز،حساس و یا متورم می شود اما در صورتی که با استفاده ازاین روش در اغلب موارد هیچکدام از این عوارض مشاهده نخواهد شد.

آیا لیزموهای زائد عوارض دارد؟

برای این روش عوارض جانبی خاصی مشاهده نشده است و تنها لیزموهای زائد درنواحی حساس، تحریک پذیر و.. اندکی قرمزی، تورم، سوزش مشاهده شده است که به سرعت رفع خواهد شد.

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز عضورسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با دکتر می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۹۲۲۸۹۳ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید .

هزینه لیزرموهای زائد چه قدر است؟

در این روش ممکن است از دستگاه های گوناگون استفاده شود و همینطور گستردگی ناحیه ای که لیزرانجام می شود متفاوت است، بنابراین میزان هزینه باتوجه به این عوامل می تواند متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید
کربوکسی تراپی : لاغری بدون جراحی

لیزموهای زائد چه قدر ماندگاراست؟

 از ماندگار ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد ، لیزر است، اما این روش ممکن است همیشگی نباشد و نیاز باشد در دوره های مشخص لیزر را تکرارکنید تا کاملا تثبیت گردد.

اما به کارگیری لیزرموهای زائد با برخی از دستگاه ها ماندگاری بیشتری دارد، در حقیقت روش ها و دستگاه هایی وجود دارد که نسبت به سایرآن ها، عملکرد و ماندگاری بیشتری دارد، اما چگونه می توان تشخیص داد؟

افراد عادی که ذهنیتی از این دستگاه ها نداشته و آن ها نمی شناسند، بهتر است به مراکز لیزرموهای زائد معتبرمراجعه کنند که تحت نظارت دکتر متخصص باشد، بدین صورت می توان از روش و دستگاه ها اطمینان حاصل کرد.

انواع دستگاه برای لیزروهای زائد چیست؟

لیزر و دستگاه های مختلفی برای لیزرموهای زائد وجود دارد از جمله : لیزرالکساندرایت، اندیاگ، دایود و.. اما تفاوت این دستگاه ها و روش کار در کیفیت دستگاه، کاربرد آن ، میزان طول موج و در نهایت میزان نفوذ و کارایی آن است.

لیزر-موهای-زائد-در-اهواز

آیا برای لیزرموهای زائد تنها باید به پزشک مراجعه کرد؟

باتوجه به آن که پزشک تسلط کامل داشته و بهتر می تواند با توجه به نیاز فرد و نوع پوست وی، روش انتخابی برای لیزرموهای زائد را برگزیند بنابراین توصیه می شود لیزرموهای زائد را حتما نزد پزشک متخصص انجام دهید.

این روز ها بسیار مشاهده شده است که افرادد با مراجعه به مراکز مختلف برای لیزرموهای زائد دچار سوختگی و یا مشکلاتی در پوست خود شده اند، زیرا لیزر تحت نظارت دکتر متخصص نبوده است. اما زمانی که این کار تحت نظارت افراد متخصص و توسط اپراتورهای باتجربه انجام گیرد، به نوع پوست، حساسیت ها و بیماری های پوستی و هزاران عامل دیگر توجه خواهد شد و موهای زائد بدون کمترین آسیب و عارضه ای لیزر خواهد شد.

بیشتر بخوانید
لیپولیز یا لیپوماتیک کدام بهتر است؟

مقالات مفید:

پی آر پی چیست و چه کاربردی دارد ؟

تزریق چربی در کدام قسمت ها استفاده می شود؟

آیا لیزرموهای زائد زیر بغل، روی غدد لنفاوی اثر می گذارد؟

بسیاری از افراد سوال می کند آیا لیزرموهای زائد زیر بغل و یا روی سینه و دیگر نواحی حساس مشکلی برای آن ها ایجاد می کند؟ باید بگوییم خیر!

این یک روش ایمن و تایید شده است که توسط پزشکان انجام می شود و دخالتی به غدد لنفاوی و دیگر بافت های بدن ندارد.

کدام روش برای ازبین بردن موهای زائد موثر تر است؟

باتوجه به رنگ پوست، میزان حسایت آن، مشکلات پوستی بیمار، درخواست وی برای ازبین بردن موهای زائد و درنهایت هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته است، پزشک روش مورد نظر را به فرد توصیه می کند.

چرا برخی از افراد بعد از لیزموهای زائد دچار آسیب یا سوختگی شده اند؟

بسیاری از افرای که در اطرافمان می بینیم، که از لیزرموهای زائد خود راضی نبوده و یا پوستشان دچار آسیب شده است. در صورتی که لیزرموهای زائد تحت نظارت پزشک انجام شود و قبل از آن از وجود حساسیت پوستی و یا دارویی که مصر ف می کنید پزشک را مطلع سازید، هیچ آسیبی به پوست وارد نخواهد شد.

اما افراد ی که آسیب دیده اند و یا نتیجه مطلوب از این روش دریافت نکرده اند، به این دلیل است که دستگاه انتخابی مناسب پوست آن ها نبوده و فردی غیر متخصص در مکانی نامناسب لیزر را انجام داده است.

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.

همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

درباره نویسنده

دکتر همایون زهتاب
دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

پاسخ

10 + 3 =

Call Now Buttonتماس با پزشک