لیزر فرکشنال CO2 چه کاربردی دارد ؟

بیشتر ما آرزو می کنیم روند پیری را کندتر کنیم و تأثیرات آن را بر روی ظاهر خود کنترل کنیم. با لیزر CO2 فرکشنال ، می توانید ساعت پیری را به عقب برگردانید و به همان اندازه جوانی را احساس کنید.حال این روش چگونه بوده و چه کاربردی دارد ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

کاربرد لیزر فرکشنال CO2

درمان با لیزر فرکشنال جدیدترین روش جوانسازی پوست در حوزه پزشکی و جراحی زیبایی امروز است. این روش به منظور کاهش مؤثر علائم پیری پوست صورت ، بازگرداندن سفتی آن و حتی درمان آسیب های شدید پوست با چشمگیرترین ، موثرترین و ایمن ترین نتیجه طراحی شده است.

عکس قبل و بعد لیزر فرکشنال

عکس قبل و بعد لیزر فرکشنال

نحوه انجام لیزر فرکشنال CO2

در طی روش تجدید سطح پوست با لیزر غیر تهاجمی فرکشنالCO2 سطح پوست بیمار را با هزاران میکرو پرتو انرژی اما پرتحرک اسکن می کند. این پرتوهای لیزر گرما دقیقاً نواحی بافت آسیب دیده را هدف قرار می دهند.
طی روزهای آینده ، در طی روند بهبود طبیعی بدن بافت جدید و سالم ایجاد می شود و در نتیجه پوست جوانی و زیبایی خود را به دست می آورد. نتایج شگفت انگیز تا حدی از تولید سلو های پوست که بخشی از آن از تولیدکلاژن طبیعی و تولید الاستین حاصل می شود ( تولید کلاژن منجر به بازسازی طولانی مدت پوست می شود).

نتایج لیزر فرکشنال CO2

نتایج به تدریج ظاهر می شوند زیرا پوست به طور طبیعی احیا می شود و پروتئین ها و کلاژن و الاستین جدید تولید می شوند. بسته به شرایطی که تحت درمان قرار می گیرد ، ممکن است نیاز به یک جلسه یا بیشتر داشته باشید. در اکثر موارد ، لیزر فرکشنال CO2 تقریباً ۴-۶ جلسه طول می کشد.

فیلم لیزر فرکشنال CO2

لیزر فرکشنال CO2 در چه قسمت هایی انجام می شود؟

لیزر فرکشنال CO2 بیشتر در نواحی ذیل استفاده می شود:

• ناحیه اطراف چشم
• جای جوش درصورت
• گردن
• سینه
• دست و بازو

آیا درمان با لیزر فرکشنال CO2 برای من مناسب است؟

فن آوری نوآورانه لیزر CO2 فراکشنال، به عنوان یک درمان ایده آل برای افرادی که می خواهند مواردی به شرح ذیل را دنبال می کنند :
• بازسازی صورت
• درمان چین و چروک
• درمان پیری پوست
• درمان علائم افتادگی پوست
• از بین بردن لکه های صورت
• از بین بردن جای جوش
• اسکارهای تغییر شکل یافته بعد از جراحی

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز عضورسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز پیشرفته به انجام جراحی های زیبایی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با دکتر می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۹۲۲۸۹۳ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید . 

پس از درمان با لیزر فرکشنال CO2 چه انتظاری باید داشته باشم؟

این روش آسان ، سریع و تقریبا بدون درد است ، بلافاصله پس از آن شما می توانید فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید.

آیا لیزر فرکشنال CO2 عوارض دارد ؟

عوارض جانبی به طور معمول شامل قرمزی ، گرما و تورم موقتی است که تنها چند روز به طول می انجامد.

لیزر فرکشنال CO2 همراه با پی آر پی

هنگامی که لیزر فرکشنال CO2 با روش PRP ترکیب شود ، لیزر فرکشنال CO2 سرعت و جوانسازی اپیدرم را تسریع می کند و به بهترین نتیجه ممکن می رساند. درمان PRP از خواص ترمیم کننده پلاسما و پلاکت های فعال شده خون خود فرد استفاده می کند. به ترکیبی از این دو روش درمانی ، Total Plasma Lift گفته می شود و چشمگیرترین نتایج را در جوانسازی صورت به دست می آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند.همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

پاسخ

هجده + دوازده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک