هزینه پاک کردن تتو ابرو با لیزر کیوسوئیچ

هزینه پاک کردن تتو ابرو با لیزر کیوسوئیچ

هزینه پاک کردن تتو ابرو با لیزر چقدر است؟ داشتن تتو روی بازو، دست، پا و سایر اندام ساده تر است؛ زیرا می توان آنها را به نحوی پنهان کرد. پنهان کردن تتو روی صورت طبیعتا دشوار تر است. تتو ابرو به منظور بهبود فرم ابرو ها انجام می شود و می تواند چهره فرد را بهبود بخشد. با این حال بسیاری از افراد مدتی بعد از تتو ابرو از آن خسته می شوند و یا در صورت پخش شدن و تغییر ظاهر تتو، ترجیح می دهند آن را پاک کنند.

امروزه پاک کردن تتو ابرو با لیزر در اهواز یا هر جای دیگری امکان پذیر است. اگر به دنبال پاک کردن تتو ابرو خود هستید، احتمالا نام لیزر کیوسوئیچ را شنیده اید. این دستگاه یکی از جدید ترین و بهترین روش های پاک کردن تتو ابرو است. در این مقاله قصد داریم به جزئیات و هزینه پاک کردن تتو با لیزر کیوسوئیچ بپردازیم.

همانند تتو بدن، تتو ابرو را نیز می توان با فناوری پیشرفته لیزر پاک کرد. با استفاده از لیزر می توان بطور ایمن و موثر تتو مناطق خاصی را حذف کرد و تیرگی تتو ابرو را روشن کرد. این روش برای افرادی که از تتو ابرو خود خسته شده اند یا تتو ابرو آنها پخش شده و تغییر رنگ داده مناسب است.

تماس با دکتر همایون زهتاب در اهواز

آیا می توان تتوی ابرو را پاک کرد؟

ابروها نقش مهمی در چهره شما دارند و خالکوبی‌های نامناسب ابرو می‌تواند در ظاهر شما تاثیر منفی ایجاد کرده و اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار دهد. همزمان با افزایش داوطلب برای تتو ابرو، تعداد افرادی که از نتایج تتو خود راضی نیستند نیز رو به افزایش است. رایج ترین مشکلات افرادی که ابرو های خود را تتو می کنند عبارت است از سبز شدن یا محو شدن رنگ تتو، عدم تقارن در ابرو ها و یا فرم نامناسب آنها.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت فناوری، روش هایی ابداع شده که می توان تتو هایی که مورد پسند شما نیستند را پاک کرد. از بین این روش ها، لیزر بهترین روش است و نتیجه سریع تر و مطمئن تری را به همراه دارد. در صورتی که در اهواز زندگی می کنید، برای پاک کردن تتو ابرو خود می توانید به دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید.

فرآیند پاک کردن تاتو ابرو شبیه به حذف تاتو بدن است. لیزر پالس های کوتاهی از انرژی نور را به ابرو ساطع می کند. ذرات جوهر موجود در پوست شما طول موج لیزر را جذب کرده و ذرات جوهر تجزیه می شوند. با هر جلسه لیزر، ذرات جوهر بیشتر میشکنند تا زمانی که همه آنها از بین بروند.

پاک کردن تتو ابرو با لیزر چند جلسه زمان می برد؟

برای یک فرآیند کامل پاک کردن تاتو ابرو، اکثر افراد بین 3-10 جلسه نیاز دارند. تعداد درمان ها به اندازه خالکوبی، رنگ جوهر اصلی و نوع جوهر استفاده شده بستگی دارد. نتایج همچنین می تواند به وضعیت ایمنی/سلامتی فرد بستگی داشته باشد. این فرآیند به شدت به یک سیستم لنفاوی کارآمد برای کمک به سم زدایی بدن و از بین بردن ذرات خرد شده جوهر بستگی دارد.

پاک کردن تتو ابرو با لیزر کیوسوئیچ

تفاوت بین تتو ابرو و تتو بدن چیست؟

خالکوبی های آرایشی معمولاً با رنگدانه هایی اعمال می شوند که نسبت به یک خالکوبی معمولی بدن، اشباع کمتری دارند. این رنگدانه ها حاوی اکسیدهای آهن و مایع حامل مانند گلیسیرین یا آب هستند. خالکوبی های آرایشی به گونه ای طراحی شده اند که محو شوند و به شما امکان می دهند شکل و رنگ را در طول زمان تغییر دهید.

هزینه پاک کردن تتو ابرو با لیزر کیوسوئیچ

هزینه پاک کردن تتو ابرو با لیزر کیوسوئیچ به چند عامل بستگی دارد. معمولا هزینه لیزر به میزان وسعت ناحیه مورد نظر و شرایط بیمار بستگی دارد. از طرفی دیگر، برای پاک شدن کامل تتو ابرو، باید چند جلسه لیزر انجام شود. تعداد جلسات لیزر به بدن فرد و میزان رنگدانه های تتو بستگی دارد و جلسات ممکن است بین 3 تا 10 جلسه متغیر باشد. بنابراین برای اطلاع از هزینه پاک کردن تتو با لیزر، با پزشک مشورت کنید. طی جلسات حضوری، پزشک ابرو شما را بررسی می کند و هزینه هرجلسه لیزر را به شما اعلام می کند. در صورتی که قصد پاک کردن تتو با لیزر کیوسوئیچ در اهواز را دارید، می توانید به مطب دکتر همایون زهتاب مراجعه کنید یا با مطب ایشان تماس بگیرید.

آیا پاک کردن تتو با لیزر دردناک است؟

پاک کردن تتو با لیزر کیوسوئیچ بدون درد نیست اما درد آن برای اکثر افراد قابل تحمل است. متخصص برای کاهش درد لیزر، از کرم های بی حس کننده استفاده می کند تا متقاضی درد کمتری را احساس کند. بعد از حذف تتو، مقداری تورم و قرمزی طبیعی است و ظرف 24 ساعت فروکش می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر هستند. همچنین ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

پاسخ

دوازده − 8 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس با پزشک